S�upca - Liceum Og�lnokszta�c�ce im. Marsza�ka J�zefa Pi�sudskiego Og�lnopolski Ranking Lice�w Tarcza LO w S�upcy

Najlepsi uczniowie


Data publikacji: 2011-10-20 12:02:25
Liczba wyświetleń: 16337

LO S�upca - Najlepsi uczniowie - Wydrukuj 

NAJLEPSI UCZNIOWIE

Rok szkolny 2013

Klasy I

  1. Olejniczak Marta – 5,13
  2. Kułaga Kinga – 5,06
  3. Kasprowicz Kamil – 5,0
  4. Kowalczyk Justyna – 5,0
  5. Pawłowska Anna – 5,0
  6. Spychała Inga – 5,0
  7. Wieczorek Paulina – 5,0
  8. Michalak Alicja – 4,93
  9. Neumann Kinga – 4,88
  10. Samul Alicja – 4,88
  11. Bukowiecka Karolina – 4,87
  12. Babacz Klaudia – 4,81
  13. Górniak Joanna – 4,81
  14. Talentowska Weronika – 4,76
  15. Świątek Kamil – 4,76
  16. Byczkowska Antonina – 4,75
  17. Król Agnieszka – 4,75
  18. Makowska Joanna – 4,75

Klasy II

  1. Gwizdała Ilona – 5,36
  2. Przygocka Nadia – 5,18
  3. Bogalska Aniela – 5.08
  4. Kazuś Karolina – 5,08
  5. Kwiatkowska Marika – 5,0
  6. Umerle Weronika – 5,0
  7. Tomczak Renata – 4,85
  8. Dzwoniarski Patryk – 4,83
  9. Baczyński Daniel – 4,75
  10. Kasprzyk Anna – 4,75

Klasy III

  1. Malicki Damian – 5,63
  2. Hauke Damian – 5,47
  3. Dymowska Kinga - 5,38
  4. Herudziński Łukasz – 5,23
  5. Mistrzak Martyna – 5,19
  6. Janiak Tomasz – 5,18
  7. Dominiak Joanna – 5,06
  8. Gąsiorowska Justyna – 5,06
  9. Pochylska Agata – 5,01
  10. Włodarczyk Magdalena – 5,0
  11. Mencel Katarzyna – 4,94
  12. Bartczak Arleta – 4,88
  13. Gaca Alicja – 4,88
  14. Małowiecki Rafał – 4,88
  15. Wziętek Aneta – 4,82
  16. Kołodziejczak Iga – 4,81
  17. Radecka Klaudia – 4,81
  18. Biernacka Wiktoria – 4,75

Rok szkolny 2012

Klasy III

  1. Gajowiak Dominik – 5,06
  2. Jaskulska Karolina – 5,0
  3. Konieczka Weronika – 4,94
  4. Rzemyszkiewicz Iwona – 4,94
  5. Grześkowiak Justyna – 4,94
  6. Majewska Klaudia – 4,88
  7. Franaszek Paula – 4,88
  8. Stadnik Anna – 4,87
  9. Wierzchowiecka Ewelina – 4,8
  10. Drzewiecka Justyna – 4,75
  11. Manikowska Anna – 4,75

Klasy I

  1. Przygocka Nadia – 5,36
  2. Kwiatkowska Marika – 5,28
  3. Gwizdała Ilona – 5,21
  4. Kazuś Karolina – 5,14
  5. Sarnowska Sara – 5,07
  6. Adamczyk Natalia – 4,93
  7. Bogalska Aniela – 4,93
  8. Baczyński Daniel – 4,86
  9. Dzwoniarski Patryk – 4,86
  10. Umerle Weronika – 4,86
  11. Kasprzyk Anna – 4,78

Klasy II

  1. Malicki Damian – 5,5
  2. Hauke Damian – 5,46
  3. Jasiak Tomasz – 5,25
  4. Dymowska Kinga – 5,17
  5. Mistrzak Martyna – 5,17
  6. Herudziński Łukasz – 5,15
  7. Półrul Kamil – 5,15
  8. Gąsiorowska Justyna – 5,08
  9. Pochylska Agata – 5,0
  10. Włodarczyk Magdalena – 5,0
  11. Dominiak Joanna – 4,92
  12. Kołodziejczak Iga – 4.83
  13. Mencel Katarzyna – 4,83
  14. Bartczak Arleta – 4,77
  15. Wziętek Aneta – 4,77
  16. Gaca Alicja – 4,75
  17. Biernacka Wiktoria – 4,75

Rok szkolny 2011

Klasy III

  1. Marta Kawa – 5,12
  2. Jakub Neumann – 5,06
  3. Eliza Matuszewska – 5,06
  4. Martyna Laskowska – 4,94
  5. Hubert Radecki – 4,94
  6. Danielewicz Maria – 4,82
  7. Weronika Nadgrodkiewicz – 4,81
  8. Andżelika Ruszkowska – 4,81
  9. Izabela Stawska – 4,81
  10. Jolanta Nawrot - 4,75

Klasy I

  1. Malicki Damian – 5,43
  2. Dymowska Kinga – 5,29
  3. Mistrzak Martyna – 5,21
  4. Hauke Damian – 5,14
  5. Herudziński Łukasz – 5,14
  6. Wziętek Aneta – 5,07
  7. Janiak Tomasz – 5,07
  8. Dominiak Joanna – 5,0
  9. Gąsiorowska Justyna – 5,0
  10. Polak Daniel – 4,93
  11. Biernacka Wiktoria – 4,93
  12. Włodarczyk Magdalena – 4,93
  13. Bartczak Arleta – 4,86
  14. Radecka Klaudia – 4,86
  15. Mencel Katarzyna – 4,86
  16. Pochylska Agata – 4,86

Klasy II

  1. Gajowiak Dominik
  2. Jaskulska Karolina – 5,0
  3. Franaszek Paula – 4,83
  4. Konieczka Weronika – 4,83
  5. Majewska Klaudia – 4,75
  6. Stadnik Anna – 4,75
  7. Rzemyszkiewicz Iwona – 4,75

Rok szkolny 2010

Klasy III

  1. Małgorzata Sobieralska – 5.06
  2. Joanna Augustyniak – 4,94
  3. Sylwia Górniak – 4,94
  4. Kamila Miętkiewska – 4,94
  5. Elżbieta Grzeszczak – 4,94
  6. Andżelika Marszałek – 4,88
  7. Daria Pyzdrowska – 4,75
  8. Edyta Jagodzińska – 4,75

Klasy I i II

  1. Karolina Jaskólska – 4,93
  2. Anna Stadnik – 4,93
  3. Marta Kawa – 4,92
  4. Jakub Neumann – 4,92
  5. Jolanta Nawrot – 4,92
  6. Martyna Laskowska – 4,85
  7. Weronika Nadgrodkiewicz - 4,83
  8. Eliza Matuszewska – 4,83
  9. Justyna Grześkowiak – 4,79
  10. Klaudia Majewska – 4,79
  11. Anna Manikowska – 4,79
  12. Dominik Gajowiak – 4,79
  13. Iwona Rzemyszkiewicz – 4,79
  14. Izabella Stawska – 4,75
  15. Hubert Radecki – 4,75

Rok szkolny 2009

Klasy III

  1. Agnieszka Kwiecień – 5,4
  2. Katarzyna Wyszyńska – 5,13
  3. Paulina Banaszak – 5,06
  4. Norbert Przygocki – 5,0
  5. Łukasz Krysiński – 5,0
  6. Mikołaj Bogalski – 4,94
  7. Monika Celmer- 4,93
  8. Dominika Jaśkiewicz – 4,88
  9. Małgorzata Danielewicz- 4,87
  10. Ewa Szykowna- 4,87
  11. Aleksandra Nabiałek – 4,88
  12. Alicja Jakubowska – 4,81
  13. Jolanta Paluch – 4,81
  14. Karolina Dybalska - 4,80

Klasy I i II

  1. Matuszewska Eliza – 5,21
  2. Kawa Marta – 5.07
  3. Sobieralska Małgorzata – 5,0
  4. Neumann Jakub – 4,92
  5. Skrzypczak Krzysztof – 4,91
  6. Stawska Izabela – 4,86
  7. Augustyniak Joanna – 4,83
  8. Górniak Sylwia – 4,83
  9. marszałek Andżelika – 4,83
  10. Pietraszak Emilia – 4,79
  11. Radecki Hubert – 4,79

Rok szkolny 2008

Klasy III

  1. Byczkowski Adam – 5,23
  2. Smarzyński Artur- 5,23
  3. Pietrenko Weronika – 5,20
  4. Blejwas Kinga – 5,19
  5. Rogalska Ewelina – 5,06
  6. Górny Paweł – 5,0
  7. Arendarek Magdalena – 4,94
  8. Sowacka Paulina – 4,87
  9. Pińska Kamila – 4,81
  10. Tomczak Magdalena – 4,81
  11. Jamruszka Tomasz – 4,81
  12. Matuszewska Halszka – 4,75

Klasy I i II

  1. Kwiecień Agnieszka – 5,45
  2. Wyszyńska Katarzyna – 5,17
  3. Banaszak Paulina – 5,08
  4. Celmer Monika – 5,0
  5. Szykowna Ewa – 5,0
  6. Skrzypczak Krzysztof – 5,0
  7. Paluch Jolanta – 4,92
  8. Przygocki Norbert – 4,92
  9. Sobieralska Małgorzata – 4,86
  10. Jaśkiewicz Dominika – 4,83
  11. Krysiński Łukasz – 4,83
  12. Grzeszczak Elżbieta – 4,79

Rok szkolny 2007

Klasy III

  1. Basińska Zuzanna – 5,11
  2. Serdyński Grzegorz – 5,0
  3. Chlebowski Wojciech – 5,0
  4. Rosiński Cezary – 4,87
  5. Kwiecień Natalia – 4,78
  6. Garsztaka Joanna – 4,75
  7. Wyrozumialska Marta – 4,75
  8. Frankiewicz Joanna – 4,75

Klasy I i II

  1. Kwiecień Agnieszka – 5,38
  2. Byczkowski Adam – 5,2
  3. Przygocki Norbert – 5,0
  4. Wyszyńska Katarzyna – 4,92
  5. Blejwas Konga – 4,82
  6. Górny Paweł – 4,82
  7. Smarzyński Artur – 4,80
  8. Jaśkiewicz Dominika – 4,77
  9. Skrobska Barbara – 4,77

Rok szkolny 2006

Klasy III

  1. Malina Katarzyna – 5,18
  2. Kocięcka Barbara- 5,0
  3. Makowska Magdalena – 4,91
  4. Nowak Tomasz – 4,81

Klasy I i II

  1. Basińska Zuzanna – 5,17
  2. Serdyński Grzegorz – 5,17
  3. Blejwas Kinga – 5,08
  4. Byczkowski Adam – 5,07
  5. Górny Paweł - 5,0
  6. Kwiecień Natalia – 4,83
  7. Chlebowski Wojciech – 4,82
  8. Szczepaniak Dominika – 4,81
  9. Smarzyński Artur – 4,76

Pocz�tek strony  

Newsroom - Mapa serwisu - Zarządzaj serwisem - Kontakt - Na górę
© 2004-2018 Projekt: Tomek Koszarek, Hosting: Horizon Software