S�upca - Liceum Og�lnokszta�c�ce im. Marsza�ka J�zefa Pi�sudskiego Og�lnopolski Ranking Lice�w Tarcza LO w S�upcy

Zajęcia pozalekcyjne


Data publikacji: 2013-11-24 13:29:23
Liczba wyświetleń: 16030

LO S�upca - Zajęcia pozalekcyjne - Wydrukuj 

Zajęcia pozalekcyjne 2013/2014


Lp.

Nazwisko i imię
nauczyciela

Zajęcia

Uczestnicy

Dzień tygodnia, godzina

Sala

1.

Anna Halaba

Koło recytatorskie

Chętni uczniowie

Czwartek
14.15-15.00

s.26

2.

Anna Łakomiak

Zajęcia
z j. polskiego dla
maturzystów

IIIe, IIIf

Poniedziałek (drugi i czwarty poniedz.m-ca)
8.00-8.45
Piątek
13.25 – 14.10

s.32

3.

Monika Magiera-Ładowska

Zajęcia z j.polskiego dla maturzystów

IIIa, IIIb, IIId

Poniedziałek
13.25-14.10

s.15

4.

Jolanta Bartkowiak

Kółko teatralne

Zajęcia dla maturzystów z j.niem.

IIIf, zainteres.ucz

Wtorek
13.25-14.10
Piątek
13.25-14.10

s.12

5.

Renata Bartczak

Zajęcia
z j. niemieckiego
dla maturzystów

IIIa,IIIe

Środa
8.00-8.45

s.27

6.

Marzena Wojtkowiak

Zajęcia z języka niemieckiego
dla maturzystów

IIIb,c,d,e

Czwartek
13.25-15.00
(co 2 tygodnie)

s.12a

7.

Dariusz Woźniak

Zajęcia wyrównawcze z j.niem.dla kl.I

Kl.I

Piątek
12.35-13.20

s.15

8.

Agnieszka Leżała

Zajęcia
z j. angielskiego
maturzystów

IIIa, e

Piątek
13.25-14.10

s.19

9.

Joanna Sypniewska- Piwowarczyk

Zajęcia indywidualne
z j. angielskiego

Chętni ucz.

Czwartek
13.25-14.10

s.9

10.

Monika Tykwa

Zajęcia z
j. angielskiego dla maturzystów

IIIb,IIIf

IIIc

Poniedziałek
13.25-14.10
Piątek
11.40-12.25

s.19b

11.

Wioletta Nyszler

Zajęcia z j. angielskiego przygotowujące do matury

IIIc

Środa
13.25-14.10

s.19a

12.

Aleksandra Nowak

Koło j. rosyjskiego

Chętni ucz.

Poniedziałek
13.25-15.00

s.16

13.

Emilia Babacz

Zajęcia z matematyki dla maturzystów

IIId

 

s.21

14.

Mariola Pietrowicz

Zajęcia z matematyki dla maturzystów

IIIf

Czwartek13.25-14.10
(co drugi tydzień)

s.22

15.

Urszula Radosiewicz

 

Zajęcia z matematyki
dla maturzystów

IIIa

Środa
8.00-8.45

s. 18

16.

Marzena Bartosik

Zajęcia z historii dla maturzystów

IIIe

Piątek
8.00-9.30

s. 6

17.

Jan Dąbek

Konsultacje dla maturzystów z wos-u

IIIf

Wtorek
14.15-15.00

s.10

18.

Olga Jarczyńska

Zajęcia z historii dla maturzystów.

IIIf

Czwartek
13.25-14.10

s.7

19.

Joanna Sobutka

Zajęcia z biologii dla maturzystów

IIIf,IIIe

Piątek
8.00-9.30

s.9

20.

Mirosława Błaszczak

Zajęcia z geografii dla maturzystów

IIId

IIIa,IIIb

Piątek
13.25-14.10
Wtorek
13.25-14.10

s.10

21.

Lidia Jakubowska

Zajęcia z fizyki dla maturzystów

IIIa

Piątek
11.40-12.25

s.3

22.

Władysław Radliński

Zajęcia z fizyki dla maturzystów

IIIb

Piątek
13.25-14.10

s.14

23.

Jolanta Biadasz

Zajęcia z chemii dla maturzystów

IIIc

Czwartek
12.35-14.10

s.2

24.

Edyta Bednarska-Korus

Piłka ręczna dziewcząt.
Fitnes dziewcząt

Chętni uczniowie

Czwartek
15.00-16.30

SG
Salka fitnes

25.

Leszek Wyszyński

Piłka siatkowa

Chętni uczniowie

Środa
15.00-16.30

SG

26.

Mirosław Górniak

Piłka koszykowa
dziewcząt i chłopców

Chętni uczniowie

Poniedziałek
15.00-16.30

SG

27.

Wioletta Piętka

Koło katechetyczne

Chętni uczniowie

Czwartek
14.10-15.00

s.17

28.

Renata Bagrowska

Panel biblijno-dyskusyjny

Chętni uczniowie

Poniedziałek
14.15-15.00

s.17

29.

Wojciech Kocięcki

Doradztwo zawodowe

Chętni uczniowie z klas I-III

Wtorek
14.10-15.00

s.19c

30.

Anna Zielińska

Koło języka francuskiego

Chętni uczniowie

Poniedziałek
14.15-15.00

s.1b


Pocz�tek strony  

Newsroom - Mapa serwisu - Zarządzaj serwisem - Kontakt - Na górę
© 2004-2018 Projekt: Tomek Koszarek, Hosting: Horizon Software