W dniu 24.10.2025 klasa IV d wraz z wychowawczynią p.M.Magierą -Ładowską brała udział w akcji sadzenia drzew przy ścieżce rowerowej Słupca- Piotrowice organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Słupcy. Uczniowie chętnie zaangażowali się w to wyjątkowe wydarzenie i byli bardzo zadowoleni, że mogą przyczynić się do rozwoju terenów zielonych w Słupcy i okolicach.









