5 listopada uczniowie klasy 2a uczestniczyli w nietypowej lekcji języka polskiego, która odbyła się w Muzeum Mickiewicza w Śmiełowie. Jej tematem było życie naszego narodowego wieszcza. Po wysłuchaniu wykładu i obejrzeniu muzealnych eksponatów uczniowie z zaangażowaniem wypełniali karty dotyczące faktów z życia Mickiewicza. Potem było jeszcze zwiedzanie pałacu w Śmiełowie i spacer po parku, który o tej porze roku prezentował się wyjątkowo.





