Kamila Antkowiak walczy o stypendium! Pomóżmy jej wygrać!

Data publikacji: kwiecień 2017

Kamila Antkowiak znalazła się w gronie kandydatów do stypendium USKI – ruszyło głosowanie!

Z radością informujemy, że nasza uczennica z klasy 3a – zaproponowana do programu stypendialnego ufundowanego przez Uniwersytecką Szkołę Kształcenia Indywidualnego w Krakowie – została zakwalifikowana do kolejnego etapu walki o stypendium.
Serdecznie gratulujemy a o tym, czy otrzyma stypendium, zadecydują teraz internauci oddając swoje glosy na platformie programu. Prosimy zatem wszystkich, abyście pomogli Kamili je zdobyć.

Kamila Antkowiak jest uczennicą kl. IIIa. Osiąga bardzo dobre wyniki w nauce-średnia ocen na koniec II klasy wyniosła 4,63 i wzorowe zachowanie.

Kamila wyróżnia się  swoją aktywnością społeczno – kulturalną. Brała udział w następujących przedsięwzięciach:
* wolontariat – WOŚP
* pomoc przy organizowaniu różnych uroczystości w szkole (np.  90-lecie Szkoły,  Dzień Komisji Edukacji Narodowej, Dzień Pierwszaka, Dzień Kobiet i inne).
* „Współpraca z pedagogiem w ramach organizowanej pomocy koleżeńskiej”( prowadzenie dodatkowych lekcji z matematyki dla kolegów i koleżanek, którzy mają problemy z tym przedmiotem. Lekcje te prowadzone są na terenie szkoły po zajęciach lekcyjnych).
* zaangażowanie w chór szkolny ( udział w uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych takich jak: 90-lecie Szkoły, zakończenie i rozpoczęcie roku szkolnego,  uroczystość rozdania stypendiów w Starostwie Powiatowym i inne).
* prowadzenie zajęć na obozach tanecznych z tańca jazzowego i dancehallu.
* aktywność w lokalnej parafii – śpiewanie

Kamila bierze udział w wielu konkursach, turniejach i festiwalach, gdzie  reprezentuje szkołę oraz powiat i osiąga wysokie wyniki np.:

* udział w finale XII Regionalnego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznego „English Singing”
* wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Książka i ja”

* zajęcie I miejsca w konkursie tanecznym na obozie tanecznym „Po prostu tańcz” w Firleju,
* zajęcia II miejsca w rozgrywkach sportowych (konkurencje sprawnościowo-zręcznościowe)  na obozie tanecznym „Po prostu tańcz” w Firleju,
* dyplom za szczególne zaangażowanie na obozie tanecznym,
* dyplom w plebiscycie na najsympatyczniejszego kolonistę turnusu 24.07 – 07.08 Natura Tour Firlej.
Szeroko rozwija swoje zainteresowania uczęszczając do ogniska muzycznego przy Szkole Muzycznej im. Apolinarego Szeluty w Słupcy (lekcje gitary). Ukończyła również I stopień Szkoły Muzycznej na fortepianie .Bardzo często uczestniczy w koncertach organizowanych przez szkołę, a w maju 2017  roku weźmie udział w przesłuchaniach ognisk muzycznych w Koninie.
W wolnych chwilach Kamila rozwija swoje inne pasje np. śpiew, taniec, malarstwo,  rysowanie ołówkiem lub pastelami suchymi, siatkówka,  bieganie, aerobik, zumba, łyżwiarstwo i jazda na nartach (karwingow).Ponadto bardzo interesuje ją matematyka oraz geografia , lubi podróżować i odkrywać świat.

Liczymy na Wasze głosy. Głosować można wchodząc na stronę www.uski.edu.pl, a następnie w zakładkę „Program stypendialny” lub  http://www.uski.edu.pl/index.php?page=ankieta

Głosowanie potrwa do 15 maja 2017 roku.