BAL PIERWSZOKLASISTY

Data publikacji: luty 2018

Karnawał w pełni, dlatego w miniony piątek 26 stycznia 2018r. odbył się Bal Pierwszoklasisty, na którym wspólnie bawili się uczniowie klas pierwszych LO. Zabawę poprzedziły wspólne przygotowania i dekorowanie sali, która dzięki barwnym iluminacjom wyglądała bajecznie. Zanim parkiet zapełnił się tańczącą młodzieżą, głos zabrał pan Dyrektor Tadeusz Raczkowski, który życzył wszystkim udanej zabawy , a potem… Co to był za bal! Tak wspaniale bawiącej się młodzieży mury szkoły już dawno nie widziały!  W dużej mierze jest to zasługa osoby odpowiedzialnej za oprawę muzyczną, a konkretnie – Macieja  Śmiechowskiego z klasy 1c, który zadbał również o kapitalne oświetlenie.

 W przerwach między tańcami licealiści odpoczywali, posilając się zamówionymi przez siebie potrawami. Czas dobrej zabawy szybko upłynął i gdyby nie określona z góry godzina zakończenia balu, wszyscy chętnie bawiliby się do samego rana. Jednak trzeba przyznać, że gdy nadszedł czas zakończenia, a co za tym idzie sprzątania, młodzież spisała się na medal!

 Szczególne podziękowania należą się  wychowawcom czyli paniom : Monice Tykwie, Marzenie Bartosik, Agnieszce Leżale oraz jednemu z rodziców – pani Bożenie Rogowskiej, którzy czuwali nad bezpieczeństwem podczas zabawy.

Jedno jest pewne – czekająca nas za rok impreza połowinkowa w takim gronie to gwarancja równie udanej zabawy!