STUDNIÓWKA 2018  

Data publikacji: luty 2018

Drugiej takiej nocy nie będziesz już miał .

Takiej łaski bogów nie będziesz już miał.

Takiego nieba pełnego gwiazd nie będziesz już miał .

Tymi słowami  z wiersza Jarosława Iwaszkiewicza zwrócił się Dyrektor LO Tadeusz Raczkowski do tegorocznych maturzystów, którzy  10 lutego bawili się na balu studniówkowym w restauracji Pod białą różą w Słupcy.

Wiele ciepłych słów oraz życzenia pomyślności na egzaminie nasi przyszli abiturienci usłyszeli również od zaproszonych gości czyli  Przewodniczącej Rady Rodziców przy LO – Beaty Zimniewicz, Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej – Jacka  Szczepankiewicza, absolwenta LO z 1974r.  – Ks. Andrzeja Sobaszkiewicza oraz  Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego –  Marianny Zawal.

Nie zabrakło również miłych gestów ze strony maturzystów, którzy podziękowali dyrekcji,  wychowawcom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi  oraz rodzicom.

Po zakończeniu części oficjalnej na parkiecie pojawiły się roztańczone pary i z małymi przerwami na posiłek zabawa trwała do godziny 3 nad ranem .  W trakcie nie lada atrakcją okazała się foto-budka, w której można było zrobić sobie naprawdę zwariowane zdjęcia w gronie przyjaciół.

Cóż,  do matury pozostało już o wiele mniej niż przysłowiowe 100 dni . Trzecioklasistom nie pozostaje zatem  nic innego jak wziąć się do nauki, a w przerwach miedzy powtórkami  – powspominać studniówkowy bal, bo przecież drugiej takiej nocy nie będzie…

Serdeczne podziękowania dla sponsorów naszej studniówki : Ciastkarni GS Strzałkowo, Banku Spółdzielczego w Strzałkowie oraz pana Dariusza Wysockiego.