Kawiarenkowy zawrót głowy

Data publikacji: listopad 2018

26 października, w piątek, zorganizowałyśmy w naszym liceum kawiarenkę. To my, Marcelina Nowak i Ola Bąkowska  jesteśmy liderkami Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja. Nasze przedsięwzięcie było podsumowaniem projektu ” De revolutionibus orbium coelestium, czyli o obrotach sfer niebieskich Mikołaja Kopernika” oraz jednym z działań realizowanym w ramach projektu „Poznajemy życie Ireny Sendlerowej”.

Na samym początku chcemy bardzo podziękować naszym wolontariuszom, którzy zaangażowali się całym sercem zarówno w przygotowanie kawiarenki, prowadzenie jej, jak i posprzątaniem po całym dniu. Koleżanki i koledzy, dzięki wam zebrałyśmy tak dużą sumę pieniędzy, która zostanie przekazana na Stypendia Fundacji Świętego Mikołaja. Ponadto to również wy, na których zawsze można było liczyć, zapełniliście nasze „kawiarenkowe menu” domowymi pysznościami: muffinami, ciastem czekoladowym, sernikiem na zimno, pizzą, kiełbaskami w cieście francuskim, sałatkami i pierniczkami. Cieszymy się również, że niektórzy z was znaleźli w tym dniu nowe pasje i odkryli swoje powołanie- Jakubie dla nas jesteś i zawsze będziesz Królem Tostów. 

Kawiarenkowy ostatni piątek października chyba wszystkim uczniom przyniósł wiele radości, ponieważ na każdej lekcji nauczyciele z klasami przychodzili na kawę i herbatę, a wy drogie koleżanki i koledzy, ku naszemu zadowoleniu, składaliście wiele zamówień. Bardzo dziękujemy za przyjście oraz wsparcie wszystkim nauczycielom, uczniom oraz dyrekcji za udostępnienie nam sali oraz zgodę na całe przedsięwzięcie. 

Jesteśmy bardzo zadowolone  i jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy!