#Zostańwdomu i… zwiedzaj

Data publikacji: kwiecień 2020

Pogoda nie sprzyja by zostać w domu, robi się coraz cieplej, całe ciało rwie się do wyjścia na dłuuugi spacer ,niestety,  nadal obowiązuje nas „narodowa kwarantanna”. Jeśli macie ochotę na spacer po Polsce czy spotkanie z kulturą nic prostszego . Włączcie komputer i zwiedzajcie : stare kopalniane szyby, kopalnię srebra w Tarnowskich Górach, Górnośląskie Koleje Wąskotorowe w Bytomiu i wiele innych.

Muzea i galerie z całego świata udostępniają swoje kolekcje w internecie. Dzięki temu, pozostając w domu, można zobaczyć najsłynniejsze wystawy i obiekty kulturalne. Możecie obejrzeć obrazy muzeum Luwru, Salvadora Dali, Fridy Kahlo i wielu innych malarzy, artystów. Dla fanów sportu -wycieczka po Muzeum Sportu i Turystyki.

Oto  link do 10 muzeów, które umożliwiają wirtualne spacery. https://www.radiozet.pl/Podroze/Wirtualne-zwiedzanie.-10-muzeow-ktore-warto-zwiedzic-online. The Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, Van Gogh Museum w Amsterdamie, The Munch Museum w Oslo, Acropolis Museum w Grecji i wiele wiele innych. Zajrzyjcie tam teraz koniecznie!

Szersza lista w załączniku. muzea