Znamy już radnych Młodzieżowej Rady Miasta Słupcy!

Data publikacji: listopad 2016

27 października zarządzeniem Burmistrza Miasta Słupcy, odbyły się w naszym liceum wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Słupcy. Wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem. W pierwszej kolejności komisja uczniowska przyjmowała zgłoszenia kandydatów na radnych, następnie o kandydatach dowiedzieli się wszyscy uczniowie szkoły poprzez wywiedzenie listy kandydatów w gablotach i na tablicach informacyjnych na korytarzach.

Kandydatami na radnych byli: Jakub Brzeziński 3a, Agnieszka Chwiłowicz 3b, Marcel Kędziora 3a, Karolina Rogodzińska 1c i Marta Szygenda 2b.Prawo do głosowania przysługiwało wszystkim uczniom, podczas wyborów mogli oni oddać głos na 3 kandydatów lub mniej.

A oto wyniki:

Szkolna Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka J. Piłsudskiego w Słupcy informuje, że w głosowaniu przeprowadzonym w dniu 27 października 2016 r. na ogólną liczbę uprawnionych 333 udział wzięło 232 uczniów. Największą liczbę głosów otrzymali kandydaci: Jakub Brzeziński – 147, Marcel Kędziora – 121, Agnieszka Chwiłowicz – 108.

Skład Szkolnej Komisji Wyborczej:

Agata Sroczyńska – przewodnicząca

Natalia Kolińska

Alicja Osowczyk

Marta Kwiatkowska

Za udział w przygotowaniach i przeprowadzeniu wyborów serdecznie wszystkim zaangażowanym dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy i życzymy realizacji wielu przedsięwzięć.