Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

Data publikacji: Marzec 2017

17 lutego w hali CKZiU w Strzałkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Po raz kolejny nasi reprezentanci okazali się bezkonkurencyjni i zwyciężyli w obu kategoriach i awansowali do mistrzostw rejonu. Gratulujemy i życzymy powodzenia…))

                                         Dziewczęta

Grupa A

LO Słupca   –  ZSE Słupca          2 : 0

ZSE Słupca –  ZSP Zagórów       2 : 0

LO Słupca   –  ZSP Zagórów       2 : 0

Grupa B

ZSZ Słupca –  CKZiU Strzałkowo   0 : 2

Finał

LO Słupca  –  CKZiU Strzałkowo    2 : 0

 

                               Tabela

  1. LO Słupca
  2. CKZiU Strzałkowo
  3. ZSE Słupca
  4.   ZSZ Słupca
  5. ZSP Zagórów

 

                                        Chłopcy

Grupa A

LO Słupca  –  CKZiU Strzałkowo     2 : 0

LO Słupca  –  ZSZ Słupca                  2 : 0

ZSZ Słupca  –  CKZiU Strzałkowo   2 : 0

Grupa B

ZSE Słupca  –  ZSP Zagórów            2 : 0

Finał

LO Słupca  –  ZSE Słupca                 2 : 0

 

                                 Tabela

  1. LO Słupca
  2. ZSE Słupca
  3. ZSZ Słupca
  4.   ZSP Zagórów
  5. CKZiU Strzałkowo

Reprezentacja dziewcząt

  1.   Nadgrodkiewicz Paulina         3 B
  2.    Antczak Weronika                    2 B
  3.   Tylman Julia                                 2 A
  4.    Marciniak Eliza                           1 A
  5.   Marszałek Marta                          1 B
  6.     Głuszkowska Wiktoria            1 C
  7. Samulczyk Joanna                       1 C
  8.   Ziętek Anna                                  1 B

Reprezentacja chłopców

  1.   Juszczak Tymoteusz                 3 A
  2. Bartkowiak Michał                     3 A
  3.   Renkiel Hubert                          3 C
  4. Białecki Dawid                             3 C
  5. Górski Konrad                             3 C
  6. Różański Patryk                          3 C
  7. Kramarz Patryk                          3 C
  8. Wziętek Szymon                        3 C
  9. Pomorski Kamil                        2 A
  10. Piguła Łukasz                              2 A
  11. Szymczak Adam                        2 C

 

Opiekun : Leszek Wyszyński