Zwycięstwo dziewcząt w pierwszym oficjalnym meczu piłki nożnej

Data publikacji: czerwiec 2017

W trakcie trwania mistrzostw Powiatu Słupeckiego w piłce nożnej chłopców, rozegrany został mecz piłki nożnej dziewcząt, pomiędzy naszą drużyną a ZSE Słupca. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Liceum 6:2.

Całe spotkanie było bardzo ciekawe i emocjonujące. Nasze dziewczęta od początku miały przewagę na boisku. Dominacja w obronie i szybkie kontrataki pozwoliły nam strzelić 3 bramki do przerwy. Po przerwie dziewczęta z „Ekonomika”, ruszyły szybko do odrabiania straty, ale nasza bramkarka była w tym dniu nie do przejścia, to dzięki Wiktorii, mogliśmy grać spokojnie w ataku, strzelając kolejne 3 gole.