UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ Z CZYTAJ PL

Data publikacji: październik 2017

Zakwalifikowaliśmy się do akcji portalu CZYTAJ PL  – Upoluj swoją książkę. Łącznie bierze w niej udział aż 1000 szkół! Jej celem jest promowanie czytelnictwa wśród młodzieży. Akcja trwa od 1 do 30 listopada i ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych e-booków i audiobooków. Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR, który jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w niej można znaleźć polskie i światowe bestsellery. Czytać i słuchać książek będzie można przez cały listopad.

Od 17 października wśród uczniów w całym kraju rekrutowani są  Ambasadorzy akcji Czytaj PL ( 1000 osób). Każdy Ambasador otrzyma od Czytaj PL specjalną koszulkę z kodem QR, dającym dostęp do 12 bestsellerowych e-booków. Aby zostać Ambasadorem, uczeń powinien wypełnić formularz na stronie ambasador.czytajpl.pl. Rekrutacja trwa do 24 października. Decyduje kolejność zgłoszeń, a na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody- SUPER SMARTFONY pełne książek!

Zainteresowanych zapraszam do biblioteki.Uwaga! W jednej szkole może być maksymalnie 5 ambasadorów. Kto pierwszy, ten lepszy. Więcej informacji można znaleźć pod adresem ambasador.czytajpl.pl i w załączniku upoluj upoluj2