Jaka to melodia?

Data publikacji: październik 2018

W środę 9 października, najzdolniejsi i najbardziej aktywni  uczniowie naszego liceum,  pojechali do Warszawy, aby uczestniczyć w programie „Jaka to melodia”. Wyjazd był nagrodą za osiągnięcia i wzorowe zachowanie.  Było to ciekawe doświadczenie zarówno dla fanów programu oraz tych, którzy chcieli poznać tajemnice telewizji. 

Jako widownia wszyscy zasiedli wygodnie na kolorowych kanapach, fotelach oraz różnego kształtu krzesłach  i czekali na rozpoczęcie programu. Uczestników zaskoczyła  obecność Agustina Egurroli, nadzorującego tancerzy. Na scenie zaprezentowało się czworo piosenkarzy, którzy ku wielkiemu rozczarowaniu śpiewali z playbacku. Niestety uczestnicy programu nie zobaczyli również konkursu, który nagrywany był w innym studiu. Uczniowie  naszego LO mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z wykonawcami piosenek.

Cały dzień był bardzo męczący, ale również satysfakcjonujący. Młodzież mogła zobaczyć profesjonalną sterowaną joystickami kamerę i choć przez kilka godzin poczuć się jak gwiazdy.