Połowinki 2019

Data publikacji: listopad 2019

Zgodnie z tradycją naszej szkoły w piątek 15 listopada 2019r. odbyły się „Połowinki”, na których wspólnie bawili się uczniowie klas drugich.

 Imprezę poprzedziły wspólne przygotowania i dekorowanie sali. Zanim parkiet zapełnił się tańczącą młodzieżą, głos zabrał dyrektor szkoły pan Tadeusz Raczkowski, który życzył wszystkim udanej zabawy, a potem… Co to były za szaleństwa na parkiecie! Tak wspaniale bawiącej się młodzieży mury szkoły już dawno nie widziały!  W dużej mierze jest to zasługa dobrej atmosfery i wzajemnej życzliwości wśród uczniów oraz oprawy muzycznej, za którą odpowiadał DJ Karol Rydzewski. W przerwach między tańcami licealiści odpoczywali, posilając się zamówionymi przez siebie potrawami oraz wykonywali fotografie na wykonanej przez siebie „ściance”.
Czas dobrej zabawy szybko upłynął a gdy nadszedł czas zakończenia, a co za tym idzie sprzątania, młodzież spisała się na medal! Wszyscy już czekają na kolejną wspólną zabawę – „Studniówkę”, która odbędzie się już w przyszłym roku szkolnym. przez siebie potrawami oraz wykonywali fotografie na wykonanej przez siebie „ściance”.

Czas dobrej zabawy szybko upłynął a gdy nadszedł czas zakończenia, a co za tym idzie sprzątania, młodzież spisała się na medal! Wszyscy już czekają na kolejną wspólną zabawę – „Studniówkę”, która odbędzie się już w przyszłym roku szkolnym.