Plażówka – Dziewczęta najlepsze w Rejonie, chłopcy tuż za podium

Data publikacji: Czerwiec 2015

W Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Siatkowej Piłce Plażowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych , które rozegrane zostały 03 czerwca w Turku udział wzięło 10 zespołów dziewcząt i  9 zespołów chłopców. Zawody rozegrane zostały systemem brazylijskim  do dwóch przegranych spotkań.

 

                     Dziewczęta

I LO Turek           –              LO Słupca            0:2

ZST Turek            –              III LO Konin        0:2

LO Koło                –              LO Słupca            0:2

ZSP Strzałkowo                –              ZSP Sompolno 0:2

ZSE – A Koło      –              ZSP Kleczew      1:2

III LO Konin        –              ZST i H Konin      2:0

ZST Turek            –              LO Koło                               2:1

I LO Turek           –              ZST i H Konin      2:0

LO Słupca            –              ZSP Sompolno  2:0

ZSP Kleczew      –              III LO Konin        0:2

ZST Turek            –              ZSP Strzałkowo                0:2

ZSE-A  Koło        –              I LO Turek           0:2

ZSP Kleczew      –              ZSP Strzałkowo 1:2

I LO Turek           –              ZSP Sompolno 0:2

 

                        Półfinały

LO Słupca            –              ZSP Strzałkowo                2:0

III LO Konin        –              ZSP Sompolno 1:2

 

                          Finały

                 Mecz o III-IV miejsce

ZSP Strzałkowo                –              III LO Konin        1:2

                  Mecz o I-II miejsce

LO Słupca            –              ZSP Sompolno 2:0

 

                                    Kolejność końcowa

  1.  LO Słupca        – Rogalska Paulina  II D, Woźniak Wiktoria  II D

Opiekun – Leszek Wyszyński

  1.  ZSP Sompolno
  2.  III LO Konin
  3.  ZSP Strzałkowo

5/6.   ZSP Kleczew, I LO Turek

7/8.    ZST Turek , ZSE-A Koło

9/10.  LO Koło, ZST i H Konin

 

   „Teraz 9 czerwca finał Wielkopolski w Jankowie Przygodzkim!!..)”

                       Chłopcy

ZST Turek            –              ZSP Kleczew      0:2

ZST Koło              –              ZSP Kleczew      0:2

ZST i H Konin      –              ZSP Zagórów     0:2

LO Słupca            –              III LO Konin        2:0

LO Koło                               –              I LO Turek           0:2

ZST Turek            –              LO Koło                               2:0

ZSP Kleczew      –              ZSP Zagórów     2:0

LO Słupca            –              I LO Turek           0:2

ZST Koło              –              ZST i H Konin      2:0

III LO Konin        –              ZST Turek            2:0

LO Słupca            –              ZST Koło              2:0

III LO Konin        –              ZSP Zagórów     2:0

 

                      Półfinały

ZSP Kleczew      –              LO Słupca            2:0

I LO Turek           –              III LO Konin        1:2

                        Finały

Mecz o III-IV miejsce

I LO Turek           –              LO Słupca            2:0

Mecz o I-II miejsce

ZSP Kleczew      –              III LO Konin        2:1

 

                                           Kolejność końcowa

  1.     ZSP Kleczew
  2.     III LO Konin
  3.    I LO Turek
  4.  LO Słupca       –  Mateusz Krysztofowicz  3 A,  Tymoteusz Juszczak   1 A

Opiekun: Leszek Wyszyński

5/6.   ZST Koło, ZSP Zagórów

7/8.   ZST i H Konin, ZST Turek

  1.        LO Koło

 

     „Pozostał mały niedosyt, ale dziękujemy za postawę”

 

 

Do finału wojewódzkiego awansowały:

LO Słupca  – dziewczyny

ZSP Sompolno – dziewczyny

ZSP Kleczew – chłopcy

III LO Konin – chłopcy

I LO Turek – chłopcy

Zdjęcie0180 Zdjęcie0183