Drugi dzień sportu – gry zespołowe

Data publikacji: Czerwiec 2015

W poniedziałek 22 czerwca 2015 w ramach drugiego dnia sportu, przy ładnej pogodzie rozegrany został turniej w piłce nożnej oraz siatkówce. 

                                                         

                                 Piłka nożna –  5 osobowa

 

2 A    –   1 B           0 : 1

2 C    –   1 A II       2 : 0

1 A I –   1 B           0 : 0

1 D   –   1 A II        0 : 0

2 A   –   1 A I         1 : 0

2 C   –   1 D           1 : 0

Półfinały

1 B   –   1 D           0 : 1

2 A   –   2 C           1 : 5

 Finały

o III miejsce         2 A   –   1 B              1 : 0

o I miejsce            1 D   –   2 C             0 : 2

 

Klasyfikacja końcowa

 

  1. 2 C    – Maciej Patrzykąt, Kacper Krotecki, Paweł Osowczyk, Wojciech Drozd,

Przemek Pawlikowski, Filip Królikowski, Jakub Mencel, Adam Jaszczak

  1. 1 D    – Dawid Bloch, Dominik Król, Bartek Kaźmierczak, Wiktor Kuźniewski,

Mateusz Nowowsiak, Konrad Nowak, Mateusz Kowalski

  1. 2 A    – Marcin Babacz, Albert Pęczek, Dominik Kołodziejczak, Piotr Przygocki,

Rafał Urbaniak, Michał Jakubowski, Emil Pilarski

  1. 1 B    – Bartosz Mazur, Jakub Gauza, Łukasz Pakulski, Kamil Górny,

Mateusz Pawłowski, Maciej Stawowy

  1. 1 A I – Michał Bartkowiak, Mikołaj Kopczyński, Adam Małecki, Dawid Małecki,

Krzysztof Baczyński

  1. 1 A II– Tymoteusz Juszczak, Marcel Kędziora, Sławomir Zywert, Jonasz Ansion,

Mariusz Pruszyński

 

 

 

 

 

Trójki siatkarskie

Niestety w kategorii dziewcząt bawiła się z nami tylko 1 trójka z klasy II d. To smutne bo nie brakuje w naszej szkole dziewcząt dobrze grających w siatkówkę.

 

                                    Wyniki:

                 1 C        –   2 A           25 : 20

                 1 A I     –   1 A II       25 : 22

                 1 D       –   2 C           17 : 25

                 2 D dz  –   1 C           18 : 25

                 1 A I    –   2 C            25 : 17

                 1 A II  –   1 D            25 : 14

                 2 C      –   2 A            17 : 25

                 1 A II  –   2 D dz       22 : 25

 

                                      Półfinały

                           1 C     –   2 A           27 : 25

                           1 A I  –   1 A II       25 : 14

 

                                        Finały

    o 3 miejsce         2 A   –   1 A II       1 : 2       (26:28, 25:21, 8:15)

    o I miejsce          1 C  –   1 A I         2 : 1       (25:18, 16:25, 15:11)

 

                             Kolejność końcowa

  1. 1 C –  Patryk Różański, Szymon Wziętek, Dawid Białecki
  2. 1 A (I)  –  Tymoteusz Juszczak, Michał Bartkowiak, Jonasz Ansion, Mikołaj Kopczyński
  3. 1 A (II) –  Marcel Kędziora, Mariusz Pruszyński, Wojciech Drzewiecki, Krzysztof Baczyński
  1. 2 A –  Albert Pęczek, Marcin Babacz, Emil Pilarski, Rafał Urbaniak
  2. 2 D DZ –  Paulina Dębicka, Paulina Rogalska, Wiktoria Woźniak
  3. 2 C –  Wojciech Drozd, Maciej Patrzykąt, Paweł Osowczyk
  4. 1 D –  Dawid Bloch, Wiktor Kuźniewski, Konrad Nowak, Nowowsiak Mateusz

 

                Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział                                            

                       i sportową, sympatyczną zabawę..)))

                                  Udanych wakacji!!! ;-)))

 

                                                            Leszek Wyszyński, Mirosław Górniak