INAUGURACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Data publikacji: październik 2015

Tradycyjnie już na obiektach ZSP w Zagórowie, odbyła się Uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2015/2016. Podobnie jak w poprzednich latach, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. 

1 października na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie rywalizowaliśmy w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentacja dziewcząt zajmując pierwsze miejsce, wywalczyła sobie awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 13 października w Poznaniu. Chłopcy w tym roku pobiegli na „4” i zajęli ostatecznie…4 miejsce.

Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie:  Paulina Dębicka, Paulina Rogalska, Antonina Zywert, Julia Tylman, Emanuela Roszak, Adrianna Roszak, Renata Hyżorek, Katarzyna Krzewińska, Agnieszka Chwiłowicz, Natalia Kudlewska, Aleksandra Walicka

Reprezentacja chłopców: Marcin Babacz, Wojciech Drozd, Kamil Górny, Adam Jaszczak, Dawid Błaszczyk, Łukasz Piguła, Kacper Krotecki, Krzysztof Baczyński, Patryk Kołodziejczak, Rafał Urbaniak

Opiekunami byli nauczyciele: Edyta Bednarska – Korus, Leszek Wyszyński

 

Klasyfikacja szkół ponadgimnazjalnych

Dziewczęta 

1. LO Słupca

2. ZSE Słupca

3. ZSP Zagórów

4. ZSZ Słupca

Chłopcy  

1. ZSZ Słupca

2. ZSP Zagórów

3. ZSE Słupca

4. LO Słupca

5. CKZiU Strzałkowo

 

Podczas ceremonii inauguracyjnej sportowy rok szkolny, na ręce Uczniów, Dyrekcji i Nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy, Starosta Słupecki Mariusz Roga oraz Wicestarosta Słupecki Szymon Grzywiński wręczyli nagrodę w postaci laptopa za III miejsce we współzawodnictwie wojewódzkim szkół ponadgimnazjalnych. Ceremoniał olimpijski rozpoczął Starosta Słupecki, który w trakcie przemówienia wygłosił oficjalną formułę: „Sportowy rok szkolny 2015/2016 w Powiecie Słupeckim” uważam za rozpoczęty”. Dla nas to bardzo miły akcent i docenienie wkładu pracy uczniów, środowiska szkolnego w całym roku szkolnym 2014/2015.

Dziękujemy bardzo!!!

A poniżej krótka foto relacja…