Tenis stołowy – chłopcy na podium

Data publikacji: Listopad 2015

Najpierw start naszych drużyn żeńskiej i męskiej w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych  w Drużynowym Tenisie Stołowym, które odbyły się 16 października 2015 r., w hali MOSiR w Słupcy, później udział naszych chłopców i wywalczone trzecie miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Kłodawie 13 listopada 2015 r.

Dziewczęta – Natalia Smarzyńska, Weronika Cieślicka, Kamila Owczarzak

Wyniki

ZSZ Słupca – LO Słupca 2:4

ZSP Zagórów – CKZiU Strzałkowo 0:4

LO Słupca – ZSE Słupca 3:4

ZSZ Słupca – ZSP Zagórów 4:0

ZSE Słupca – CKZiU Strzałkowo 4:1

LO Słupca – ZSP Zagórów 4:1

ZSZ Słupca – ZSE Słupca 3:4

LO Słupca – CKZiU Strzałkowo 3:4

ZSE Słupca – ZSP Zagórów 4:1

ZSZ Słupca – CKZiU Strzałkowo 3:4

Tabela

1. ZSE Słupca 4 16:8

2. CKZiU Strzałkowo 3 13:10

3. LO Słupca 2 14:11

4. ZSZ Słupca 1 12:12

5. ZSP Zagórów 0 2:16

 

Chłopcy – Dawid Białecki, Robert Zatylny, Łukasz Piguła

Wyniki

ZSZ Słupca – CKZiU Strzałkowo 4:0

LO Słupca – ZSE Słupca 4:0

CKZiU Strzałkowo – ZSP Zagórów 4:1

ZSZ Słupca – LO Słupca 4:1

ZSP Zagórów – ZSE Słupca 1:4

CKZiU Strzałkowo – LO Słupca 2:4

ZSZ Słupca – ZSP Zagórów 4:0

CKZiU Strzałkowo – ZSE Słupca 4:2

ZSP Zagórów – LO Słupca 1:4

ZSZ Słupca – ZSE Słupca 4:1

Tabela

1. ZSZ Słupca 4 16:2

2. LO Słupca 3 13:7

3. CKZiU Strzałkowo 2 10:11

4. ZSE Słupca 1 7:13

5. ZSP Zagórów 0 3:16

 

Chłopcy wywalczyli awans do Mistrzostw Rejonu z drugiego miejsca, chociaż wynik spotkania 1:4 z ZSZ Słupca, to jednak warto dodać, że w każdym meczu, secie ulegaliśmy przeciwnikom minimalnie. W rejonie wypadliśmy dużo lepiej od ZSZ ze Słupcy zajmując wysokie medalowe trzecie miejsce.

 

Wyniki rywalizacji  w rejonie: 

 

Grupa 1

ZSP Kłodawa-ZSGE Konin:4:2,ZSGE Konin-ZST Turek:4:2,ZSP Kłodawa-ZST Turek:4:0

1miejsce:ZSP Kłodawa,2 miejsce:ZSGE Konin,3 miejsce:ZST Turek

Grupa2

Kopernik Konin-ZSZ Słupca:4:2,ZSZ Słupca-LO KOłO:4:2,Kopernik Konin-LO Koło:4:0

1 miejsce: Kopernik Konin,2 miejsce :ZSZ Słupca, 3 miejsce: LO Koło

Grupa 3

ZRCKP Kaczki Śr-ZSE-U Żychlin:2:4,ZSE-U Żychlin-LO Słupca:3:4,ZRCKP Kaczki Śr-LO Słupca:0:4

1 miejsce :LO Słupca 2 miejsce :ZSE-U Żychlin, 3 miejsce: ZRCKP Kaczki Śr

Grupa Finałowa:

ZSP Kłodawa- LO Słupca:4:1,Kopernik Konin- LO Słupca:4:1,ZSP Kłodawa-Kopernik Konin:2:4

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCY

1miejsce :Zespół Szkół im. M.Kopernika  Konin

2 miejsce :Zespół Szkół  Ponadgimnazjalnych  Kłodawa

3 miejsce :LO Słupca

4 – 6 miejsca: Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych Konin, Zespół Szkół Zawodowych Słupca, Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych Żychlin

7 – 9 miejsca: Zespół Szkół Technicznych Turek, LO Koło, Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Kaczki Średnie

Gratulacje!