Dziewczęta i Chłopcy obronili tytuł w siatkówce!

Data publikacji: Marzec 2016

19 lutego 2016 r., w hali CKZiU w Strzałkowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy nie doznali w turnieju porażki broniąc tym samym tytuł Mistrzów Powiatu. Gratulujemy i życzymy powodzenia na szczeblu rejonu.

 

Komunikat Końcowy

                                                  Dziewczęta

        Grupa A

        Wyniki Tabela

ZSZ Słupca – LO Słupca     0:2

ZSE Słupca – ZSZ Słupca   2:0

LO Słupca – ZSE Słupca    2:0

1. LO Słupca     4 4:0

2. ZSE Słupca    3 2:2

3. ZSZ Słupca    2 0:4

        Grupa B

        Wyniki Tabela

CKZiU Strzałkowo – ZSP Zagórów  2:0

1. CKZiU Strzałkowo 2 2:0

2. ZSP Zagórów 1 0:2

                          Półfinały

            LO Słupca – ZSP Zagórów             2:0

ZSE Słupca – CKZiU Strzałkowo   1:2

                        O 3 miejsce

ZSE Słupca – ZSP Zagórów    2:0

                            Finał

LO Słupca – CKZiU Strzałkowo   2:0

 

                                                Kolejność końcowa

                                                   1.LO Słupca

  1. CKZiU Strzałkowo
  2. ZSE Słupca
  3. ZSP Zagórów
  4. ZSZ Słupca

 

                                         Reprezentacja LO

  1. Rogalska Paulina                        3 D
  2. Woźniak Wiktoria                      3 D
  3. Dębicka Paulina                          3 D
  4. Głowacka Wiktoria                     3 B
  5. Markiewicz Agata                       3 B
  6. Nadgrodkiewicz Paulina            2 B
  7. Walicka Aleksandra                   2 D
  8.   Tylman Julia                               1 A

 

Opiekun : Leszek Wyszyński

 

 

 

                                                    Chłopcy

              Grupa A

CKZiU Strzałkow – ZSE Słupca     0:2

LO Słupca – CKZiU Strzałkowo   2:1

ZSE Słupca – LO Słupca               0:2

1. LO Słupca                      4  4:1

2. ZSE Słupca                     3 2:2

3. CKZiU Strzałkowo         2 1:4

             Grupa B

             Wyniki Tabela

ZSZ Słupca – ZSP Zagórów    0:2

1. ZSP Zagórów              2  2:0

2. ZSZ Słupca                 1  0:2

                            Półfinały

             LO Słupca – ZSZ Słupca    2:1

ZSE Słupca – ZSP Zagórów 2:0

                          O 3 miejsce

ZSZ Słupca – ZSP Zagórów 2:1

                             Finał

            LO Słupca – ZSE Słupca    2:0

 

                                         Kolejność końcowa

                                             1.LO Słupca

  1. ZSE Słupca
  2. ZSZ Słupca
  3. ZSP Zagórów
  4. CKZiU Strzałkowo

 

 

Reprezentacja LO

  1.   Juszczak Tymoteusz                 2 A
  2. Bartkowiak Michał                   2 A
  3. Renkiel Hubert                         2 C
  4. Białecki Dawid                          2 C
  5.   Górski Konrad                          2 C
  6. Różański Patryk                       2 C
  7. Kramarz Patryk                       2 C
  8. Wziętek Szymon                       2 C
  9. Pokorski Kamil                         1 A
  10. Szymczak Adam                        1 A

 

Opiekun : Leszek Wyszyński

 

getattach,mid,14143,mpid,3,min,1,uid,63055b356810b8cd getattach,mid,14143,mpid,4,min,1,uid,63055b356810b8cd getattach,mid,14143,mpid,5,min,1,uid,63055b356810b8cd