Mistrzostwa Rejonu w Lekkiej Atletyce

Data publikacji: Październik 2014

W dniu 26.09.2014r. w Koninie odbyły się

Mistrzostwa Rejonu  w Lekkiej Atletyce

Lista uczniów reprezentujących Liceum Ogólnokształcące

w Słupcy:

100 m

Włodarczyk Dominika 1b    – 9 miejsce                                                

Roszak Emanuela 1b              – 10 miejsce                                                

200 m                                                                        

Dziewiątka Dominika 2b       – 10 miejsce                                            

400 m

Zywert Antonina   2b  – III miejsce                                                          

800 m

Dębicka Paulina 2d      – 9 miejsce                                                                                                                                                                                           

                                                                1500 m

Rogalska Paulina 2d          – 8 miejsce                                                 

Hyżorek Renata 2b            – 9 miejsce

Baczyński Krzysztof 1a     – 15 miejsce

Skok w dal

Woźniak Wiktoria 2d        – 6 miejsce                                                 

Przekota Karolina 2b          5 miejsce

Juszczak Tymoteusz 1a       13 miejsce

 

Pchnięcie kulą

Chwiłowicz Agnieszka 1b     – 5 miejsce                                             

Smarzyńska Natalia 2c    – 6 miejsce

Tkaczyk Daniel    3a         – 12 miejsce

Skok wzwyż

Jakubowski Michał 2b      13 miejsce

Rzut oszczepem

Dyrka Barbara 1d         – 11 miejsce                                                          

Skupińska Orina 1d     – 17 miejsce

 Szymczak Jan 3a          – 11 miejsce                  

 Sztafeta 4 x 100m  – 4 miejsce

Walicka Aleksandra 1d                                                              

Markiewicz Agata 2b

Dziewiątka Dominika 2b                                                            

Włodarczyk Dominika 1b                                                    

Sztafeta szwedzka

Dziewczęta – 4 miejsce

Król Agnieszka 3b                                                              

Roszak Emanuela 1b                                                            

Zywert Antonina 2b                                                             

Wieczorek Agnieszka 2c                                                           

Chłopcy   – 3 miejsce      

Jóźwiak Filip 3e      

Patrzykąt  Maciej 2c        

 Jaszczak Łukasz 3b      

 Kamiński Eryk 3e                                                                   

 

Opiekunowie: Edyta Bednarska-Korus, Mirosław Górniak

 LA_rej-1

Film